Dungeon Survival

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 0.99
  • Boyut 68.8 MB
  • Sürüm 1.35
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Energy Crystal
IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile Dungeon Survival mobil oyununa dahil olabilirsiniz.

Dungeon Survival mobil oyunu Energy Crystal stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan başarılı bir mobil oyundur. Mobil cihazların gelişmesi mobil uygulamalarında gelişmesine sebep oldu. Fakat bir çok uygulama geliştirilmesi demek kalitesiz içerikli oyunlarında ortaya çıkması demektir. 

Dungeon Survival mobil oyunu ise kaliteli içerikler sunan  başarılı bir mobil oyun olmuştur. Sizde oyunumuzu IOS mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Düşmanlarınızı öldürerek başarı puanlarınızı ikiye katlayın daha sonrasında ileri seviyelere gidebilmek için tüm ekipmanlarınızı toplayın. Bunlar size güç katacaktır. 

Siyah Haze, zengin maden yatakları ile ünlü bir sınır kentidir ve bu sert zamanlarda geçmiştir. Bu şehirde iyi ile kötünün arasındaki farkı söylemek zor. Eski efendinin gizemli bir şekilde ortadan kalktıktan sonra kentin kırılgan dengesi bozulmuştur. Siz Roy'unuz ve siz, Black Haze'ye denge getirmek ve kente gelen garip raporları araştırmak için kral tarafından seçilmiş bulunuyorsunuz. 9 sınıf, her biri benzersiz becerilere sahip. Seçtiğiniz partiyi oluşturun. Karmaşık dönüş tabanlı savaş, savaş alanının ustası olmana izin veriyor. Sizde bunu başarabilirsiniz. 

Dungeon Survival indir